Torby reklamowe papierowe - proces produkcji

Zrobtorebke.pl to tylko najlepsze, wykonywane ręcznie torebki papierowe - reklamowe.

Jesteście ciekawi jak krok po kroku powstają wasze torby?

 

Sprawdź i przekonaj się sam z jakim zaangażowaniem i pasją tworzymy swoje wyjątkowe produkty.

 

 1. Jak powstają wasze torby i torebki papierowe reklamowe w siedmiu krokach:
  1. Torby reklamowe papierowe produkowane są na zamówienie klienta. Jeżeli Klient nie ma własnego projektu, to taki projekt tworzy nasz Grafik, umieszczając na torbie m.in.: logo, rysunki, zdjęcia, hasła reklamowe. Najczęściej Klient posiada projekt, który wgrywa na naszej stronie www. Bywa też, że projekt przygotowuje nasz grafik w oparciu o materiały przekazane przez Klienta. Po zaakceptowaniu – projekt wędruje do drukarni, gdzie torebki papierowe reklamowe poddawane są kolejnym etapom tworzenia.

wykrojnik torby papierowej, na którym umieszcza się grafikę

 1. W drukarni dobierany jest format papieru do wielkości toreb, jakie mają być wydrukowane. Używamy papieru o wadze 200g/m2, konkurencja używa zazwyczaj papieru 170 g/m2. Chodzi o ekonomię i ekologię, czyli najlepsze zagospodarowanie papieru przy najmniejszych jego stratach.
 2. Odbywa się zadruk papieru wg. przygotowanego projektu
 3. Następny krok to uszlachetnianie papieru poprzez laminowanie folią matową lub błyszczącą (o ile nie jest to papier ekologiczny lub ozdobny, których się nie laminuje)
 4. Sztancowanie. Termin ten oznacza, że teraz przychodzi moment, w którym należy pociąć papier i nadać mu wymagany kształt, czyli zrobić w odpowiednich miejscach zgięcia. Tę pracę wykonuje maszyna zwana sztanctyglem z odpowiednim wykrojnikiem. To pozwoli przejść do kolejnego, ostatniego kroku.
 5. Klejenie toreb i nawlekanie sznurków. Zawsze robią to wcześniej przeszkolone osoby. To one, z pociętych kawałków przygotowują pełnowartościowe torebki reklamowe papierowe. Ich sprawne ręce nadają ostateczny kształt torbom.
 6. W taki oto sposób torby reklamowe papierowe są gotowe do zapakowania w kartony i wysłania do klienta.

  Nasze torebki i torby reklamowe papierowe to synonim jakości i elegancji, to świetny nośnik promocji twojej usługi lub produktu. Nasza firma jest godnym zaufania partnerem, ponieważ wiemy jak dbać o naszych klientów.

newsletter